Речник прес-центру штабу АТО Ярослав Чепурний повідомив, що одна з осель вже не підлягає ремонту. Родина, яка там проживала врятувалася лише тому, що в цей час була на ринку.

В результаті обстрілів Авдіївки Донецької області частково пошкоджено 21 будинок.

Про це Громадському повідомив речник прес-центру штабу АТО Ярослав Чепурний.

За його словами, одна з осель вже не підлягає ремонту. Родина, яка там проживала врятувалася лише тому, що в цей час була на ринку. 

«Постраждала 21 оселя, я особисто бачив, найбільше постраждали два будинки, і найбільше це будинок, в якому проживала родина з трьох осіб: чоловік, жінка і їх донька-підліток. Їх врятувало просто чудо. Тому що снаряд реактивної системи залпового вогню Град-П влучив прямо в цей будинок. На щастя, їх вдома не було, вони були на ринку в Авдіївці. Цей будинок відновити вже неможливо», — розказав він.

За словами Чепурного, інші будинки постраждали від вибухової хвилі та уламків зруйнованого будинку.

«Ще найбільше руйнування дістав будинок на іншій вулиці. Там ніхто не живе», — додав він.

Раніше голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський повідомив, що обстрілами були пошкоджені будинки по вулицях Бєлінського, Добролюбова і Колосова. 

Раніше, 19 березня бойовики обстріляли з мінометів приватний житловий сектор на околиці старої Авдіївки. Одна з мін влучила у житловий будинок на вулиці Кірова. В результаті обстрілу одна жінка отримала осколкове поранення лівого передпліччя.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: