Економіка

В Росії мобільні оператори підвищать ціни втричі через «закони Ярової»

Економіка/В Росії мобільні оператори підвищать ціни втричі через «закони Ярової»
Зберегти
Вигляд

В Росії мобільні оператори попередили про зростання цін на зв'язок мінімум в два-три рази після прийняття «антитерористичного» пакету законів.

Про це з посиланням на представників «Мегафона» і Tele2 передає «Интерфакс».

Як повідомляють представники операторів, ціни на зв'язок можуть зрости в два-три рази для всіх абонентів через додаткові витрати, які понесуть компанії в зв'язку з так званими «законами Ярової», які зобов'яжуть операторів півроку зберігати зміст дзвінків і листування.

«Ці витрати в десятки разів перевищать обсяг масштабної інвестиційної програми з будівництва та розширення мереж, яку веде Tele2, і приведуть до уповільнення або навіть зупинки розвитку інфраструктури», – повідомив представник «Т2 РТК Холдингу» Константін Прокшін.

Як розповів директор зі зв'язків, з громадськістю компанії «Мегафон» Пьотр Лідов, ціни виростуть мінімум в два-три рази. «Вимпелком» також передбачає підвищення цін «мінімум в два рази».

Нагадаємо, що 24 червня Держдума РФ ухвалила відразу в другому і третьому читанні так званий «антитерористичний пакет» законопроектів. Прийняті поправки значно посилюють цілий ряд законів.

Депутат російської Держдуми Дмітрій Гудков розповів Громадському, що цей пакет законів має на меті залякування громадян Росії для того, щоб вони не вдавались до протестів проти влади.

Пов`язані новини