Слідчий комітет Росії оголосив у розшук екс-депутата Держдуми від КПРФ Дєніса Воронєнкова, який восени 2016 року виїхав до України.

Слідчий комітет Росії оголосив у федеральний розшук колишнього депутата Держдуми від КПРФ Дєніса Воронєнкова, який восени 2016 року виїхав до України.

Про це повідомляє видання «Коммерсант» з посиланням на джерела у відомстві.

За інформацією газети, після закінчення в грудні 2016 року депутатських повноважень Воронєнкова Слідчий комітет «активізував розслідування справи про рейдерське захоплення будівлі в Москві в 2011 році», фігурантом якої він є.

Екс-депутату заочно інкримінується організація особливо великого шахрайства на суму $5 млн.

Як пише видання, до цього Слідчий комітет двічі намагався притягнути Воронєнкова до кримінальної відповідальності.

Також «Коммерсант» припускає, що екс-депутата незабаром заочно заарештують судом і оголосять в міжнародний розшук по лінії Інтерполу, однак в організації можуть в цьому відмовити, якщо вважатимуть переслідування Воронєнкова політично мотивованим.

Раніше екс-депутат Держдуми Воронєнков заявив про отримання громадянства України у грудні 2016 року. Також він повідомив, що дав свідчення Генеральній прокуратурі України проти колишнього українського президента Віктора Януковича.

Нагадаємо, що інший екс-депутат Держдуми РФ Ілья Пономарьов зараз є свідком сторони обвинувачення у справі про держзраду президента-втікача Віктора Януковича.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: