Йдеться про заклики, що з'явилися на цьому тижні в соцмережах, до участі в несанкціонованій акції в центрі російської столиці в неділю, 2 квітня.

Московське управління Слідчого комітету Росії порушило кримінальну справу про «заклик до масових заворушень» в Москві.

Йдеться про заклики, що з'явилися на цьому тижні в соцмережах, до участі в несанкціонованій акції в центрі російської столиці в неділю, 2 квітня, повідомляється на сайті відомства.

Слідчі заявляють, що 29 березня в соціальних мережах «невстановленою особою під псевдонімом» були розміщені текстові повідомлення, що «закликають до дій вкрай екстремістського толку».

«Слідством вживаються заходи до встановлення осіб, які розмістили заклики до злочинних дій», – йдеться у повідомленні.

Крім того, за даними російських федеральних ЗМІ, правоохоронці підозрюють у причетності до розповсюдження таких закликів громадян України.

Нагадаємо, що 26 березня у Москві та ряді інших міст РФ відбулись акції проти корупції, формальним приводом для яких стало розслідування Навального і його фонду про корупцію прем'єр-міністра Росії Дмітрія Мєдведєва.

Під час акцій протесту в Москві силовики затримали більше 1000 людей.

Детальніше про те, що відбувалося у Москві та інших російських містах читайте тут: Майже 800 затриманих в Москві, побиття та газ: акції протесту в Росії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: