Життя

В Росії призупинять продаж нехарчового алкоголю через масове отруєння настоянкою глоду

Життя/В Росії призупинять продаж нехарчового алкоголю через масове отруєння настоянкою глоду
Зберегти
Вигляд
Мєдвєдєв схвалив таке рішення після масового отруєння настоянкою глоду в Іркутську, від якої померло 74 особи.

У Росії планують призупинити на 30 днів реалізацію нехарчової продукції з вмістом алкоголю понад 25% після масового отруєння настоянкою глоду в Іркутську. Відповідне рішення обговорили прем'єр-міністр Росії Дмітрій Мєдвєдєв та голова Росспоживнагляду Анна Попова. 

Про це повідомляє «Интерфакс».

Обговорення відбулось після масового отруєння настоянкою глоду в Іркутську. Як зазначає видання, наразі від настоянки померло 74 особи.

«Є така пропозиція: призупинити реалізацію нехарчової алкогольної продукції з вмістом спирту більше ніж 25% на термін до 30 днів в цілому по країні для початку, за виключенням парфумерної продукції та засоби для відмивання скла, за якими на цей час необхідно надалі посилити додатковий контроль», — сказала Попова на зустрічі з Медведєвим.

Голова російського уряду висловив надію, що відомство прорахувало всі наслідки такого рішення. Він нагадав, що в даний час готуються системні заходи, спрямовані на впорядкування обігу спиртовмісної рідини в цілому.

«Якщо ви вважаєте, що це рішення зараз виправдано, тоді, напевно, потрібно прийняти постанову Росспоживнагляду і санепідемнагляду, ну і стежити за тим, яким чином воно реалізується напередодні великих новорічних свят», — сказав Мєдвєдєв.

Раніше повідомлялося, що президент Росії Владімір Путін посилив правила виробництва спиртного після масового отруєння настоянкою глоду.

Також повідомлялося про проведення слідчих дій через масове отруєння настоянкою глоду в Іркутську.

Нагадаємо, що постраждалі у віці 25-50 років стали надходити в медустанови з вечора 17 грудня.

Повідомляється, що постраждалі потерпіли через вживання засобу з написом «Концентрат для принятия ванн Боярышник».

Вони отруїлися метиловим спиртом і антифризом, які містилися в рідині.

19 грудня на території садівництва в Іркутську виявили нелегальний цех з виробництва глоду. Наразі вилучені 1300 літрів продукту.

Мер міста Дмітрій Бєрдніков оголосив про введення в місті надзвичайного стану.

Пов`язані новини