З нового року в Росії діє новий вид покарання за легкі та середні злочини, що караються ув'язненням терміном до 5 років, або за вчинення тяжкого злочину вперше

З нового року в Росії діє новий вид покарання у вигляді примусових робіт. Вони передбачені за легкі та середні злочини, що караються ув'язненням терміном до 5 років, або за вчинення тяжкого злочину вперше.

Про це повідомляє федеральна агенція ТАСС.

Засуджені перебуватимуть у виправних центрах і не зможуть самостійно обирати місце роботи чи звільнятися, проте матимуть зарплатню та інші трудові права, передбачені російським законодавством.

Виправні центри не матимуть тюремної охорони, проте залишати їх можна лише за дозволом. При цьому засудженим дозволено користуватися мобільним зв’язком та інтернетом.

Держава забиратиме 5-20% від зарплатні засуджених. При цьому вони матимуть оплачувати своє проживання у виправних центрах і відшкодовувати збитки за позовами.

Зазначається, що Федеральна служба виконання покарань враховуватиме професію засудженого із підбором роботи, проте ніяких гарантій не даватиме. Тож, повідомляє видання, скоріше за все засуджених очікуватиме некваліфікована праця, якою зайняті мігранти.

Крім того, засудженим заборонять вживати алкоголь, грати в карти та наносити татуювання.

Поділитись: