За словами радника голови СБУ Юрія Тандіта, поширення цієї інформації може зашкодити не тільки полоненим, але й їх близьким та родичам.

Служба безпеки України проведе «роз'яснювальну роботу» з народною депутаткою Надією Савченко, яка заявила про намір оприлюднити списки полонених і зниклих без вісті на Донбасі, оскільки опублікування таких списків може завдати шкоду.

Про це заявив радник голови СБУ Юрій Тандіт, передає «Інтерфакс-Україна».

«Списки нам, звичайно, відомі. Ми працюємо з цими списками. Я лише можу сказати, що є певні закони, які обмежують витік будь-якої інформації, пов'язаної з персональними даними. Ми не повинні використовувати цю інформацію для якихось корисливих цілей , маніпулювати цими списками, займатися політичним піаром», – сказав він.

За його словами, не можна поширювати інформацію, яка може «зашкодити не тільки хлопцям, які знаходяться там, але й їх близьким, родичам».

«Не сумнівайтеся: ми обов'язково проведемо певну роботу в рамках чинного законодавства», – сказав Тандіт.

Раніше, Надія Савченко пообіцяла опублікувати списки військовополонених і зниклих безвісти українців за результатами зустрічі у Мінську.

Нагадаємо, що Надія Савченко 7 грудня відвідала Мінськ, де зустрілася з ватажками бойовиків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Савченко про зустріч з ватажками бойовиків: Я в них чорта не побачила.

Савченко підтвердила слідчим Служби безпеки України, що відвідувала Мінськ, де спілкувалася з лідерами «ДНР» та «ЛНР» Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким.

В СБУ заявили, що Надія Савченко на переговорах із ватажками «народних республік» Ігорем Плотницьким та Олександром Захарченком обговорювала питання не тільки заручників, але й амністію бойовиків та зняття економічних санкцій з РФ.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile