За минулу добу, внаслідок попадання снарядів, постраждали будинки приватного сектора в Куйбишевському районі по вул. Стратонавтів 174, Зоологічній 29, Башкирській 132, Єршова 33. Про це повідомляють у міськраді.

Також, в результаті нічного артобстрілу постраждало енергопостачання Північного і Центрального водопровідних вузлів КП «Донецькміськводоканал». Центральний вузол вдалося запустити о 7:10, Північний водовузол, як і раніше, знеструмлений. На даний момент водопостачання Київського і Ворошилівського районів не здійснюється, Куйбишевський і Калінінський райони відключені частково.   

О 1:03 на ПАТ «Шахта ім. А.Ф. Засядька» відбулося загальношахтове відключення електроенергії. В шахті перебував 231 гірник.

У прес-службі Профспілки працівників вугільної промисловості пояснили, що шахта була підключена до двох джерел електроенергії – у Донецьку та Макіївці. Внаслідок обстрілів у Макіївці шахта була частково знеструмлена. Після цього був підключений інший генератор, що дозволило вивести на поверхню всіх гірників. Ніхто не постраждав.

Пожежа і значні пошкодження газопроводу стали причиною відключення від газопостачання житлових будинків 29, 27,25, 23, 21 по вул. Зоологічній в Куйбишевському районі. Аварійна бригада ПАТ «Донецькміськгаз» локалізувала аварію.

Зранку в Донецьку без газопостачання залишаються 2532 абоненти.

Поділитись: