В США 20 липня Комісія з умовно-дострокового звільнення міста Лав-Вегас, штат Невада, прийняла рішення звільнити екс-зірку американського футболу О. Джея Сімпсона з під в'язниці.

В США 20 липня Комісія з умовно-дострокового звільнення міста Лав-Вегас, штат Невада, прийняла рішення звільнити екс-зірку американського футболу О. Джея Сімпсона із в'язниці.

Про це повідомляє BBC.

70-річний Сімпсон провів в ув'язненні 9 років. Колишній атлет зможе покинути в'язницю вже 1 жовтня.

«Дякую», — сказав Сімпсон, вклонившись учасникам комісії, яка задовольнила його прохання про дострокове звільнення.

Як пише «Голос Америки», у четвер, 20 липня, увага центральних американських каналів була прикута до «старої історії».

Канали ABC, NBC, CNN, Fox News та ESPN транслювали слухання про дострокове звільнення О. Джея Сімпсона, який більше 8 років провів у в'язниці в Неваді за збройне пограбування і напад.

Аналогічна ситуація відбувалась в 1994 році, коли в Каліфорнії судовий процес у справі Сімпсона, якого звинувачували у вбивстві його колишньої дружини Ніколь Браун Сімпсон і її друга Рональда Голдмана, висвітлювали всі канали США. Тоді футболіста виправдали.

Однак, через 24 роки — у 2008-му його засудили за іншою підозрою — за збройне пограбування, в ході якого він нібито хотів вкрасти спортивні трофеї.

Сімпсон був визнаний винним у збройному пограбуванні та викрадені людей і 5 грудня 2008 року засуджений до 33 років ув'язнення з можливістю дострокового звільнення через 9 років.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile