Мін’юст США проводитиме розслідування щодо Пола Манафорта – екс-керівника кампанії кандидата в президенти від республіканців Дональда Трампа.

Про це в коментарі Громадському розказала кореспондентка «Голосу Америки» Тетяна Ворожко.

«Ми можемо припустити, що у розслідування будуть три основні напрямки. По-перше, чи заплатив Манафорт податки в той час, коли він працював в Україні, чи були якісь приховані суми. По-друге, чи брав Манафорт якусь участь у корупційних схемах з виведення грошей з України. І третій напрямок, найбільш очевидний, – це порушення закону про реєстрацію іноземних агентів. Бо, коли Манафорт працював в Україні, він не зареєструвався в якості іноземного агента в Україні», – сказала вона.

За її словами, щодо останнього напрямку розслідування, то за порушення такого закону в США можна отримати тюремне ув’язнення.

Раніше повідомлялось, що Федеральне бюро розслідувань і Міністерство юстиції США розслідують можливі американські зв’язки з корупцією в Україні часів екс-президента Віктора Януковича.

19 серпня 

Дональд Трамп відправив Пола Манафорта у відставку з посади його керівника виборчої кампанії після нових викриттів, пов'язаних з так званою «чорною касою» Партії регіонів часи президентства Віктора Януковича.

Зв’язки Дональда Трампа з Росією (IНФОГРАФІКА)

В НАБУ підтвердили, що серед прізвищ осіб у списку так званої «чорної бухгалтерії» Партії регіонів дійсно значиться прізвище керівника штабу кандидата в Дональда Трампа — Пола Манафорта. Однак довести його причетність до корупційних схем «регіоналів» буде складно.

За інформацією народного депутата Сергія Лещенка, Манафорт отримав більше 12,7 мільйонів доларів від Партії регіонів.

Брайан Боннер, головний редактор Kyiv Post, в ефірі Громадського висловив думку, що Манафорт став піар-катастрофою для Дональда Трампа.

Поділитись: