В США створили «захисний» браслет, який надсилає сигнал тривоги в службу порятунку, якщо його власник піддався нападу, або знепритомнів

В США створили «захисний» браслет, який надсилає сигнал тривоги в службу порятунку, якщо його власник піддався нападу, або знепритомнів

Як повідомляється на сайті університету Алабами в Бірмінгемі, де розробили гаджет: сигнал тривоги спрацьовує, якщо власник зазнає фізичного насильства або втрачає свідомість.

В браслеті вмикається світлова та звукова сигналізація. Розробник вважає, що тільки це вже може злякати злочинця. До того ж, звуки привертають увагу людей, які можуть допомогти або запам'ятати прикмети нападника.

Пристрій також можна під'єднати до смартфона з допомогою Bluetooth. При нападі браслет передасть через телефон сигнал тривоги з GPS-координатами в службу порятунку. Також є можливість відправити сигнал будь-кому зі списку контактів.

Браслет постійно відстежує  фізичний стан власника — кров’яний тиск, температуру та його розташування у просторі. Програма здатна навчатися: вона підлаштовується до параметрів користувача і починає розуміти, коли людина знаходиться у критичному стані, а коли, наприклад, просто вдарилася, або спить.

Браслет сприймає за небезпеку, зокрема раптовий біг, втім він вміє відрізняти ранкову пробіжку від втечі. Також гаджет вмикатиме тривогу, якщо власник різко впаде і не рухатиметься певний час.

Раніше ми повідомляли, що в Китаї здійснили перший телефонний дзвінок в мережі 5G

Поділитись: