Мартін Шкрелі отримав прізвисько «найбільш ненависного бізнесмена США» в 2014 році, коли його компанія викупила права на рідкісні ліки для лікування ВІЛ. Також ці ліки необхідні онкохворим. Він підвищив ціни на препарат у 56 разів — з 13 до 750 доларів і заявив, що збільшив би ціну ще, якби міг.

Американський бізнесмен Мартін Шкрелі, який здобув популярність спекуляціями на вартості ліків, визнаний винним за трьома кримінальними статтями з восьми, включаючи шахрайство з цінними паперами та обман інвесторів його фармацевтичної компанії.

Про це повідомляє The New Yourk Times.

За цими обвинуваченнями 34-річному Шкрелі загрожує до 20 років позбавлення волі. Бізнесмен відмовився визнати провину і зазначив, що суддя і присяжні вибачатимуться перед ним у майбутньому.

Суд підтвердив звинувачення в тому, що Шкрелі шахраював з цінними паперами для свого фонду MSMB Capital Management і незаконно використовував інвестиції.

Прокурор встановив, що Шкрелі підписував папери по фонду «заднім числом», коли в 2011 році MSMB втратив всі активи і ризикував залишитися без інвесторів.

Більше того, підприємець видавав себе за різних людей, представляючись то випускником Колумбійського університету, то студентом, які кинули університет заради кар'єри.

Розгляд процесу над Шкрелі завершилося в кінці липня, остаточний вирок озвучать протягом найближчих тижнів.

Мартін Шкрелі отримав прізвисько «найбільш ненависного бізнесмена США» в 2014 році, коли компанія Retrophin викупила права на рідкісні ліки для лікування ВІЛ. Також ці ліки необхідні онкохворим. Він підвищив ціни на препарат у 56 разів — з 13 до 750 доларів і заявив, що збільшив би ціну ще, якби міг.

Шкрелі викупив альбом реп-групи Wu-Tang Clan за 2 мільйони доларів, який знаходиться в єдиному екземплярі. Потім бізнесмен придбав права на альбом Каньє Уеста, але при цьому заплатив 15 мільйонів доларів шахраю замість справжнього репера.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Донори тут зайві»: Куди йдуть державні мільйони, призначені рятувати онкохворих дітей

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: