В американському місті Баффало (штат Нью-Йорк) завершився хокейний матч тривалістю 10 днів, 10 годин, 3 хвилини і 21 секунду.

В американському місті Баффало (штат Нью-Йорк) завершився хокейний матч тривалістю 10 днів, 10 годин, 3 хвилини і 21 секунду.

Протягом гри було залучено 40 спортсменів,  які замінювали одне одного кожні 4,5 години.

Трансляція матчу велася на Youtube.

Гравців поділили на дві команди — «Білу» і «Синю». Одночасно у  командах було по семеро гравців: шість на льоду і один запасний.

Кожен з гравців залишався на льодовій арені протягом 11-денної гри.

Учасники мали відпочивати по 9 годин після кожних 4,5 годин гри. Деякому довелося грати довше, оскільки частина хокеїстів вибула через травми і хвороби, а додавати нових гравців було заборонено. Щогодини в грі робили перерву на 10 хвилин для заливки льоду.

Кращим гравцем визнано Кенні Корпа з «Білої» команди, який забив 267 шайб.

Для фіксації світового рекорду, організатори мають подати укладачам Книги рекордів Гіннеса повний запис матчу і звіт про нього (об'ємом у 50 сторінок).

Попередній рекорд був встановлений в 2015 році — тоді хокеїсти з канадського міста Едмонтон зіграли на секунду менше, ніж американці.

Рекордний матч організував інженер із захисту навколишнього середовища Майк Лесаковскі.

Його мати і дружина хворіли на рак; мати померла, дружині — одужала. Лесаковскі вирішив таким чином зібрати кошти для онкологічного центру в Баффало, де перебувала його дружина.

Інженер планував зібрати 500 тисяч доларів; а зібрав 1,179 мільйона.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: