УКРАЇНА

В Одесі поліція заблокувала залу, де судять фігуранта подій «2 травня» Мефьодова

УКРАЇНА/В Одесі поліція заблокувала залу, де судять фігуранта подій «2 травня» Мефьодова
Зберегти
Вигляд
lead

В Малиновському райсуді Одеси поліція заблокувала вхід до зали засідань, де обирають запобіжний захід фігуранту справи «2 травня», росіянину Євгенію Мефьодову.

За словами журналіста Громадського, суд розглядає адміністративне правопорушення, тому, з юридичної точки зору, судовий процес повинен бути відкритим.

Зараз журналісти намагаються отримати пояснення від прес-секретаря Малиновського райсуду, чому їм заблокували вхід до зали.

7 червня в Апеляційному суді Одеської області Мефьодов був затриманий в прямо залі суду. Росіянина взяли під варту через дзвінок до райвідділу одного з присутніх в залі, котрий заявив, що Мефьодов нецензурно висловлювався.

Коли працівники поліції прибули до суду, то виписали підозрюваному адміністративний протокол. Після цього Мєфьодова відвезли в ізолятор тимчасового тримання.

Нагадаємо, за 5 годин до цього апеляційний суд Одеської області змінив Мєфьодову запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт. Внаслідок такого рішення, учасники «Правого сектора» та одеської «Самооборони Майдану» забарикадувалися в суді на кілька годин.

2 травня 2014 року в Одесі відбулися сутички між проросійськими і проукраїнськими активістами. В центрі міста загинули декілька людей. Після цього проукраїнські активісти прийшли на площу Куликове поле, у табір проросійських громадян.

У Будинку профспілок на Куликовому полі почалася пожежа, яка призвела до загибелі людей. 2 травня постраждали більше 200 людей, 48 – загинули.

Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані.

Пов`язані новини