УКРАЇНА

В суді у «справі Веремія» ключовий свідок упізнала фігуранта Крисіна — адвокатка

6 жовтня, 2017 19:41
УКРАЇНА/В суді у «справі Веремія» ключовий свідок упізнала фігуранта Крисіна — адвокатка
Зберегти
Вигляд
У п'ятницю, 6 жовтня, Шевченківський райсуд Києва заслухав одного з ключових свідків у справі про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія, яке сталося 18 лютого 2014 року.

У п'ятницю, 6 жовтня, Шевченківський райсуд Києва заслухав одного з ключових свідків у справі про вбивство журналіста В'ячеслава Веремія, яке сталося 18 лютого 2014 року.

Про це повідомляє «5 канал».

Саме засідання відбулося в закритому режимі. На засідання свідчила жінка, яка у 2014 році зняла на відео саме напад на постраждалого та надавала йому першу допомогу після поранення.

За словами адвокатки матері Веремія Вікторії Дейнеки, свідок упізнала Юрія Крисіна — одного з обвинувачених у цій справі.

«Сьогодні був лише один свідок, але ми йдемо до завершення. Справа невелика, але слухається більше трьох років. Такі тенденції, що до кінця року вона буде розглянута», — повідомила Дейнека.

Наступне засідання суду заплановане на 17 листопада.

Крисін є фігурантом справи про вбивство журналіста В’ячеслава Веремія, яке сталось у період Євромайдану у ніч на 19 лютого 2014 року поруч із Софійською площею в Києві.

Нагадаємо, що у 2014 році до арештованого у справі Веремія Крисіна було приставлено державну охорону через нібито загрозу його життю, а запобіжний захід було змінено на домашній арешт.

При цьому Крисін визнає свою провину в побитті Веремія. Відео, як журналіста б'ють битою, доступне в інтернеті.

Тим не менш, він за цей час став фігурантом інших справ, зокрема, справи про напад на автозаправну станцію «Народна АЗС» в Києві в районі аеропорту «Жуляни» 5 травня 2016 року.

7 лютого Печерський суд не продовжив цілодобовий домашній арешт Юрія Крисіна, відхиливши клопотання ГПУ.

У квітні Крисіну дозволили зняти електронний браслет.

Детальніше про Крисіна, якого в МВС вважають одним із «бригадирів» «тітушок» під час Євромайдану, читайте у публікації:

«Шкаф»: Як фігурант справи «тітушок» уникнув СІЗО.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини