Життя

В Uber обіцяють працювати у відповідності із законами Україні

Життя/В Uber обіцяють працювати у відповідності із законами Україні
Зберегти
Вигляд

Мобільний сервіс замовлення таксі Uber працюватиме в Україні легально.
 
Про це в офіційній відповіді повідомила «Радіо Свобода» представник компанії.

«Офіційні умови, тарифи і умови співпраці з водіями-партнерами, будуть оголошені в день запуску сервісу. Проте, я хочу зробити акцент на тому, що Uber в Україні буде працювати у відповідності з місцевим законодавством. Uber в Україні буде працювати тільки з індивідуальними підприємцями і юридичними особами, які матимуть всі необхідні документи для здійснення своєї діяльності, в тому числі ліцензію», – запевнила менеджер з комунікації компанії Uber Євгенія Шипова.

Вона також додала, що Uber в Україні буде представлений чеською юридичною особою і буде управлятися командою місцевих фахівців.

У відповідь на застереження київських таксистів, які готують акцію протесту проти запуску сервісу, Шипова зауважила, що завдання зруйнувати ринок перевезень немає.

«Навпаки – Uber значно розширює ринок, створюючи додатковий попит на поїздки з боку користувачів. Це створює додаткові економічні можливості для сотень водіїв, тобто можливість додаткового легального заробітку. Гроші за поїздки стають частиною місцевої економіки і додатковим джерелом для податкових надходжень. Всі розрахунки за поїздки відбуваються виключно за безготівковим розрахунком, що гарантує прозорість», – сказала вона.

Пов`язані новини