В угорському місті Ноград 11 серпня у другій половині дня на 59 км автошляху №2 сталася аварія мікроавтобуса, який перевозив громадян України.

В угорському місті Ноград 11 серпня у другій половині дня на 59 км автошляху №2 сталася аварія мікроавтобуса, який перевозив громадян України.

Про це повідомляє посольство України в Угорщині.

Зазначається, що постраждали 13 українських громадян і водій, громадянин Угорщини. Усім надано першу медичну допомогу та госпіталізовано з різними травмами. Відомо, що 8 громадян України отримали важкі травми, 5 — легкі. Загиблих немає.

У посольстві зазначають, що мікроавтобус з невідомих причин з'їхав з дорожнього полотна і перевернувся.

За повідомленням поліції, постраждалих госпіталізували до лікарні міст Будапешт, Вац та Балашшадярмат. Семи постраждалим, які отримали легкі травми, дозволено залишити лікарні. Решта перебувають у лікарнях, один у стані коми (загроза життю залишається). Біля нього перебуває батько. 

«Встановлюємо зв'язок з рідними постраждалих. Перебуваємо на контакті з відповідними медзакладами», — повідомляють у посольстві.

Як повідомив Громадському заступник директора Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич, 7 постраждалим з легкими травмами дозволили залишити лікарні. 

Нагадаємо, 28 травня у Будапешті автобус з українцями потрапив у ДТП, постраждали 28 людей.

«За фактом ДТП відкрито провадження, тривають слідчі дії. Посольство України підтримує контакт з поліцією, медзакладами та рідними постраждалих», — також зазначив Кирилич.

Поділитись: