УКРАЇНА

В Україні 11 червня буде розпродаж авіаквитків на 34 напрямки країн ЄС

1 червня, 2017 16:36
УКРАЇНА/В Україні 11 червня буде розпродаж авіаквитків на 34 напрямки країн ЄС
Зберегти
Вигляд
Українська авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» оголосила перелік напрямків, за якими здійснить розпродаж квитків 11 червня — у день початку дії безвізового режиму України з Євросоюзом

Українська авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» оголосила перелік напрямків, за якими здійснить розпродаж квитків 11 червня — у день початку дії безвізового режиму України з Євросоюзом.

Про це повідомляє Центр транспортних стратегій.

Загалом перелік напрямків, на які відбудеться розпродаж квитків, налічує 34 міста.

Найбільша кількість напрямків для розпродажу відкрита з Києва: Амстердам, Афіни, Бергамо, Берлін, Брюссель, Будапешт, Варшава, Відень, Венеція, Вільнюс, Дюссельдорф, Женева, Мадрид, Мілан, Мюнхен, Ніцца, Паланга, Париж, Прага, Рига, Рим , Стокгольм, Франкфурт, Гельсінкі і Цюріх.

Зі Львова пасажири зможуть купити дешеві квитки в Болонью, Вільнюс, Мадрид і Рим, з Івано-Франківська — в Аліканте і Валенсію, з Одеси — до Вільнюса, з Вінниці — у Варшаву, з Чернівців — в Бергамо.

Раніше повідомлялося, що МАУ здійснить розпродаж понад 30 тисяч квитків до ЄС на честь безвізу. У цей день можна буде придбати квитки за ціною 763 грн в один бік. Такий переліт можна буде зробити у період з 12 до 30 червня.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# безвіз
Пов`язані новини