УКРАЇНА

В Україні 4,5 тисяч мостів потребують негайного ремонту — Укравтодор

17 серпня, 2018 12:32
УКРАЇНА/В Україні 4,5 тисяч мостів потребують негайного ремонту — Укравтодор
Зберегти
Вигляд
В Україні налічується близько 17 тисяч мостів різного віку та розміру. З них — 4,5 тисяч потребують негайного ремонту.

В Україні налічується близько 17 тисяч мостів різного віку та розміру. З них — 4,5 тисяч потребують негайного ремонту.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському повідомив Олександр Кава, радник голови Укравтодору та колишній заступник міністра інфраструктури.

«Що стосується мостів, то на дорогах загального користування у нас є 17 тисяч мостів, з яких 2/3 потребують капітального ремонту. А 4,5 тисячі потребують дуже термінового ремонту», — сказав Кава.

За його словами, серед доріг загального користування в Україні —  95% доріг експлуатуються понаднормово.

«Це ті дороги, які потребують капітального ремонту, але експлуатуються через те, що не було достатнього фінансування, вони вже з простроченими строками ремонту», — додав посадовець.

Нагадаємо, 14 серпня у Генуї на півночі Італії обвалився міст, на якому була прокладена автомагістраль. Під час обвалення на мосту перебувало близько 30 автомобілів та 3 вантажівки.

Кількість загиблих унаслідок обвалення автомобільного мосту в Генуї, за останніми даними, становить 39 людей. До цього було відомо про 38 загиблих.

Обвалення спричинило транспортний колапс — десятки автомобілістів зупинилися біля тунелю, який передує цьому мосту. У місті під час обвалення мосту була злива та гроза. 

Повідомлялось, що Міністерство транспорту Італії подасть цивільний позов до суду проти компанії Autostrade per l'italia, яка відповідальна за функціонування мосту, що обвалився в Генуї.

Пов`язані новини