Дев’ять українських батальйонів вже сумісні з військами країн НАТО після пройденої підготовки за відповідними стандартами

Дев’ять українських батальйонів вже сумісні з військами країн НАТО після пройденої підготовки за відповідними стандартами.

Про це повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко, передає «Інтерфакс-Україна».

«Триває підготовка батальйонів за допомогою іноземних фахівців, яка почалася ще в 2015 році. Сьогодні в Україні перебувають інструктори і військовослужбовці з США, Канади, Британії, Литви, Латвії, Естонії, Польщі ... І ми на сьогодні досягли відповідної сумісності як мінімум на тих дев'яти батальйонах, які вже пройшли підготовку», — заявив він.

Муженко уточнив, що спільна підготовка військ стосується підрозділів механізованих, високомобільних-десантних військ і особового складу частин спеціального призначення.

«Крім того, за основу беруться стандарти НАТО, які адаптуються до наших умов з урахуванням набутого нами досвіду проведення бойових дій. До речі, військовослужбовці країн НАТО вже вносять зміни і корективи в свої стандарти з урахуванням нашого досвіду. Тобто у нас не просто сліпе копіювання…», — наголосив глава Генштабу.

У липні цього року Порошенко підписав закон про пріоритетність вступу до НАТО.

Спеціальний представник США з питань України Курт Волкер заявив, що наразі «не вірить» у те, що Україна готова вступити до НАТО.

В Одесу 9 липня прибули на навчання «Сі Бриз-2017» три судна та два військові літаки НАТО.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: