УКРАЇНА

В Україні ймовірно затримали екс-слідчого поліції Чехії — ЗМІ

25 квітня, 2018 21:30
УКРАЇНА/В Україні ймовірно затримали екс-слідчого поліції Чехії — ЗМІ
Зберегти
Вигляд
Чеські ЗМІ заявили про затримання в Україні колишнього слідчого поліції Чехії Людека Вокала, а також чеського дипломата.

Чеські ЗМІ заявили про затримання в Україні колишнього слідчого поліції Чехії Людека Вокала.

Про це повідомляє Info.cz з посиланням на власні джерела в Міністерстві закордонних справ країни.

Затримання Вокала в Україні може бути пов’язане з його поточною діяльністю у сфері безпеки.

Раніше Генеральна інспекція органів громадської безпеки Чехії розшукувала Вокала за підозрами щодо його службової діяльності під керівництвом тодішнього голови Управління Роберта Шляхти. Сам Вокал стверджує, що «став жертвою змови і гри в правоохоронних структурах». Також він заявляє, що не пішов з сектору безпеки навіть після його переслідування.

«Посольство Чехії у Києві працює з консульською справою одного чеського громадянина, якого затримали у ніч на понеділок. Ми підтримуємо зв’язок із родиню», — повідомили в Міністерстві закордонних справ Чехії.

Також разом з Вокалом нібито затримали чеського дипломата. Як зазначає видання, його згодом відпустили через наявність дипломатичного паспорта.

Info.cz заявило, що намагалося зв’язатися з Вокалом, однак його телефон поза зоною досяжності.

Видання додає, що Вокала могла затримати Служба безпеки України. Громадське звернулося за коментарем до речниці СБУ Олени Гітлянської, яка на питання про можливе затримання Вокала заявила, що не має жодної інформації про нього.

Більше про:
# Чехія
# СБУ
Пов`язані новини