На українських дорогах хочуть запровадити контроль за швидкістю після трьох ДТП, які сталися 20 липня.

На українських дорогах хочуть посилити контроль за швидкістю після трьох ДТП, які сталися 20 липня.

Про це заявив заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

За 20 липня від дорожніх аварій в Україні померли 18 людей, ще 20 — травмовані.

Заступник міністра заявив, що на наступному засідання уряду обговорять підготовлений Міністерством інфраструктури, Міністерством економіки, Міністерством внутрішніх справ проект постанови про запровадження контролю швидкості на автошляхах.

«Така ситуація більше не може продовжуватись! Недотримання правил дорожнього руху, швидкісного режиму та правил безпеки призводять до численних людських жертв на українських автошляхах. Терпець урвався, і наша відповідь порушникам ПДР та правил безпеки буде жорстка», — сказав Лавренюк.

Також Нацполіція разом з Державною службою безпеки на дорогах проведе «жорсткі» перевірки автоперевізників на всіх станціях та місцях посадки-висадки пасажирів.

Щодо ДТП, які сталися 20 липня в Україні, Лаврентюк повідомив, що у двох з трьох випадків йдеться про переобладнані маршрутні автобуси та великогабаритний транспорт. Серед головних причин ДТП розглядають недотримання правил дорожнього руху, зокрема, перевищення швидкості.

За даними платформи для роботи з відкритими даними Opendatabot, більшість ДТП в Україні стаються через перевищення швидкості.

20 липня на Хмельниччині унаслідок ДТП загинуло троє людей, одну дитину госпіталізували.

Того ж дня унаслідок ДТП на Житомирщині загинули 10 людей, ще 10 — травмовані. Серед загиблих був громадянин Грузії.

Також унаслідок ДТП на Миколаївщині загинули 5 людей, ще 12 постраждали.

/Ольга Кириленко

Поділитись: