Політика

В Україні набув чинності закон «Про національну поліцію»

Політика/В Україні набув чинності закон «Про національну поліцію»
Зберегти
Вигляд

7 листопада в Україні набув чинності закон «Про національнц поліцію», водночас закон «Про міліцію» втратив силу.

«Ще буде кілька місяців кадрових змін і атестацій, ще буде миготіти кілька тижнів стара форма .. але все! Міліція сьогодні закрилася. З 8.00 юридична особа Національна поліція України та Закон вступають у свої повноваження», – зазначив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков у Facebook.

До створення, укомплектування поліцейськими та забезпечення функціонування на всій території України патрульної поліції дозволяється функціонування Державтоінспекції та підрозділів громадської безпеки у складі Національної поліції там, де ще не функціонує патрульна поліція. Завершитися процес має 31 грудня 2016 року. До кінця 2016 також залишаються дійсними посвідчення, печатки, логотипи та емблеми міліції. Нова форма видаватиметься тільки тим співробітникам, які пройшли переатестацію.

Керівником Національної поліції призначено Хатію Деканоїдзе, яка була радницею Авакова.

Як повідомили сьогодні, 7 листопада, у прес-службі патрульної поліції,  Олександра Фацевича призначено заступником керівника Нацполіції. Водночас він очолюватиме й патрульну поліцію України.

За законом, національна поліція поділятиметься на кримінальну, патрульну, поліцію охорони, спеціальну поліцію і поліцію особливого призначення (КОРД).

/ фото Богдана Кутєпова, архів

hromadske.tv

Пов`язані новини