УКРАЇНА

В Україні набув чинності закон про використання спортивної зброї

16 лютого, 2018 09:43
УКРАЇНА/В Україні набув чинності закон про використання спортивної зброї
Зберегти
Вигляд
В Україні набув чинності закон № 2273-VIII, що вносить зміни до закону «Про фізичну культуру та спорт» щодо поняття «спортивна зброя».

В Україні набув чинності закон № 2273-VIII, що вносить зміни до закону «Про фізичну культуру та спорт» щодо поняття «спортивна зброя».

Згідно з документом, спортивна зброя визначається як сертифікована в установленому законодавством порядку вогнепальна (крім бойової) чи пневматична, стрілецька, вихолощена (охолощена) та холодна зброя, призначена виключно для ураження цілей під час проведення спортивних заходів, параметри і характеристики якої зафіксовані у правилах спортивних змагань з видів спорту, визнаних в Україні.

Окрім того, документ додає до статті «Матеріально-технічне забезпечення сфери фізичної культури і спорту» норму про те, що купляти, зберігати, перевозити і використовувати спортивну зброю і боєприпаси до неї, а також утримувати стрілецькі тири та стрільбища можуть організації, що розвивають види спорту з використанням спортивної зброї.

Нагадаємо, українська збірна з біатлону наприкінці січня виграла «золото» в змішаній естафеті на чемпіонаті Європи. Змагання відбувалися в італійському місті Ріднау. І це була остання гонка відкритого чемпіонату Європи.

Пов`язані новини