УКРАЇНА

В Україні оштрафували будівельний комбінат за дискримінаційну рекламу

1 листопада, 2017 02:16
УКРАЇНА/В Україні оштрафували будівельний комбінат за дискримінаційну рекламу
Зберегти
Вигляд
Творців реклами для Лубенського будівельного комбінату з напівоголеною дівчиною і написом «Зі мною твердіє» оштрафували.

Творців реклами для Лубенського будівельного комбінату з напівоголеною дівчиною і написом «Зі мною твердіє» оштрафували.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Уповноваженого з прав людини в Україні.

Зазначається, що зображення напівоголеної дівчини не було жодним чином пов’язане із залізобетонними конструкціями та бетоном, що рекламуються.

«За порушення вимог статей 7 та 8 Закону України «Про рекламу» до рекламодавця застосовано штрафні санкції відповідно до Порядку накладення штрафів за порушення законодавства про рекламу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 № 693», — пише прес-служба.

Повідомляється також, що розповсюдження відповідної реклами було припинено.

У Києві 21 жовтня відкриється виставка «Моя історія боротьби з дискримінацією», що відтворює історії реальних людей, які потрапляли в ситуації, коли порушувались їх права, але вони так чи інакше, відстоювали себе.

Нагадаємо, в одному з міст США відмовилися від показу фільму «Віднесені вітром» через дискримінацію.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини
Світ
30 жовтня 2018
«У Білорусі немає ніяких сексуальних меншин»: екс-глава МЗС Польщі у мемуарах згадав діалог із Лукашенком
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявляв, що у Білорусі «немає ніяких сексуальних меншин». Про це у своїх мемуарах написав екс-глава Міністерства закордонних справ Польщі Радослав Сікорський, передає «Белсат». Зустріч Олександра Лукашенка і Радослава Сікорського відбулася напередодні президентських виборів 2010 року. У зустрічі також брав участь колишній міністр закордонних справ Німеччини Ґідде Вестервелле. Вестервелле — відкритий гей. Тоді, згадує Сікорський, між ними та Лукашенком відбувся такий діалог: «Наша європейськість побудована не тільки на толерантному ставленні до національних меншин, а й до сексуальних меншин, — цитує сам себе Сікорський. — Лукашенко подивився на мене як на божевільного, і витримавши паузу, з подивом сказав: «Але у нас в Білорусі немає ніяких сексуальних меншин». Польська і німецька делегації переглядаються, і вже всі, хто сидить за столом, відчувають себе божевільними, але я вирішую продовжувати тему і звертаюся до нього, як до пацієнта: «Пане президенте, я розумію, що Білорусь має свою специфіку. Але гіпотетично, якщо такі меншини з'являться, то ви будете ставитися до них толерантно?» Лукашенко дивиться то на мене, то на Вестервелле (екс-глава МЗС Німеччини), і посміхаючись каже:
Перевірено
Зберегти