УКРАЇНА

В Україні розслідують відстріл червонокнижної рисі лісничим

15 листопада, 2017 00:02
УКРАЇНА/В Україні розслідують відстріл червонокнижної рисі лісничим
Зберегти
Вигляд
Державне агентство лісових ресурсів почало службове розслідування щодо можливого відстрілу тварин, занесених до «Червоної книги України», лісничим на Закарпатті.

Державне агентство лісових ресурсів почало службове розслідування щодо можливого відстрілу тварин, занесених до «Червоної книги України», лісничим на Закарпатті.

Про це повідомляється на сайті Держлісагентства.

«Незаконний відстріл тварин є злочином, за який передбачена відповідальність, зокрема, за вбивство червонокнижних видів тварин передбачена кримінальна відповідальність», - зазначили в агентстві.

Раніше користувач Facebook-спільноти «Небайдужа Рахівщина» Василь Шемота повідомив, що лісничі Рахівського лісничого господарства Віктор Кабаль та його син Микола незаконно полювали та застрелили карпатську рись, яка занесена до Червоної Книги України.

Крім того, за даними Шемота, лісничий та його син застрелили червонокнижного тетерука.

У держпідприємстві «Рахівське лісове дослідне господарство» «Українській правді» підтвердили, що такий лісничий у них дійсно працює в Устріцькому лісництві.

«З метою з’ясування всіх обставин та перевірки інформації, викладеної у соціальній мережі Facebook, Держлісагентство ініціювало службове розслідування стосовно лісничого, про якого йдеться у публікації, і на цей час відсторонило його від виконання посадових обов’язків», - повідомили у держагентстві. 

В установі обіцяють вжити заходів у разі підтвердження інформації.

Депутатка Ірина Суслова заявила, що звернулася до Генпрокуратури, МВС та міністра екології з вимогою розслідувати цю справу.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини