УКРАЇНА

В Україні почнуть розводити рибу за інноваційними технологіями

УКРАЇНА/В Україні почнуть розводити рибу за інноваційними технологіями
Зберегти
Вигляд
lead

Світові компанії-імпортери почнуть вирощувати популярні види риби та морепродуктів на території України за інноваційними технологіями.

«У минулому році в Україну імпортували близько 194 тисяч тонн риби, а експортували лише 3,2 тисяч тонн. Це неспівставні показники», — сказала в коментарі Громадському прес-секретарка Держрибагентства Діана Кладова.

За її словами, підприємства будуть створювати спеціальні ферми для розведення найбільш популярних видів риби, зокрема, океанічної креветки, вустриці та теляпії.

«У галузі мають з’являтися компанії, які будуть впроваджувати передові технології. Держрибагентство зі свого боку гарантує максимальну відкритість у співпраці та покращення умов для ведення бізнесу»  ̶  сказав голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

У свою чергу, директор асоціації «Українських імпортерів риби та морепродуктів» Дмитро Загуменний запевнив, що за умов ефективної реалізації проекту, Україна «зможе як задовольнити внутрішній попит, частково замістивши імпорт, так і вийти на ринки таких перспективних країн, як США, країни Європи, Кавказу та Близького Сходу».

Пов`язані новини