УКРАЇНА

В Україні посилять антитерористичний і контррозвідувальний режим — Турчинов

31 жовтня, 2017 18:46
УКРАЇНА/В Україні посилять антитерористичний і контррозвідувальний режим — Турчинов
Зберегти
Вигляд
Рада нацбезпеки та оборони доручила СБУ, Нацполіції та Держприкордонслужбі посилити антитерористичний і контррозвідувальний режим.

Рада нацбезпеки та оборони доручила СБУ, Нацполіції та Держприкордонслужбі посилити антитерористичний і контррозвідувальний режим.

Про це ідеться у заяві секретаря РНБО Олександра Турчинова.

За його словами, терористичні акти, спрямовані проти журналістів, працівників СБУ, Головного управління розвідки, а також жорстоке вбивство військовослужбовця Аміни Окуєвої спрямовані на «нагнітання страху, розпачу та невпевненості населення у спроможності державних інституцій забезпечити правопорядок та спокій у суспільстві».

«З урахуванням цих реальних загроз СБУ, Нацполіції та Держприкордонслужбі України доручено посилити антитерористичний і контррозвідувальний режим, прикордонний контроль та охорону державного кордону з Російською Федерацією, вжити заходів щодо активізації дій з вилучення із обігу незареєстрованої зброї, ефективної протидії озброєній злочинності, контрабанді засобів ураження, боєприпасів, вибухових речовин та їх незаконному обігу», — сказав він.

Допомогу в реалізації цих заходів надаватимуть «усі силові структури України, а також, я сподіваюсь, ветерани АТО та всі небайдужі громадяни країни».

Ввечері 30 жовтня у Глевасі під Києвом внаслідок обстрілу автомобіля загинула доброволець АТО Аміна Окуєва, її чоловіка поранили. На території Київської області введено план «Сирена».

Поліція повідомила, що напад на Окуєву та Осмаєва скоїли з автоматичної зброї. Подружжя у момент нападу не було під охороною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я хотіла пояснити людям, що головний ворог — Путін»: ким була убита Аміна Окуєва.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини