УКРАЇНА

В Україні продали майна збанкрутілих банків на 7 мільярдів гривень

19 березня, 2018 12:49
УКРАЇНА/В Україні продали майна збанкрутілих банків на 7 мільярдів гривень
Зберегти
Вигляд
За допомогою системи «Prozorro.Продажі» реалізували активів збанкрутілих банків та непрофільного державного майна на суму понад 7 мільярдів гривень.

За допомогою системи «Prozorro.Продажі» реалізували активів збанкрутілих банків та непрофільного державного майна на суму понад 7 мільярдів гривень.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономрозвитку.

За інформацією МЕРТ, найбільше продали активів банку «Форум» — на 1 мільярд гривень, «Дельта банку» — на 947 мільйонів гривень та «Фідобанку» — на 429 мільйонів гривень.

Понад 68% всіх реалізованих активів — права за кредитними вимогами, 12,5% — нерухоме майно. Решта проданих банківських активів — офісна техніка, транспортне обладнання та земельні ділянки.

Окрім банківських активів від початку запровадження системи «Prozorro. Продажі» реалізовували майно державних та комунальних підприємств, вартість якого становить близько 105 мільйонів гривень.

Систему «Prozorro.Продажі» запровадили наприкінці 2016 року. Вже навесні 2017 року вона «заробила» свій перший мільярд.

Нагадаємо, що напередодні система «Prozorro.Продажі» отримала міжнародну антикорупційну нагороду від C5 Accelerate та USA Institute of Peace в межах конкурсу «The Shield in the Cloud Innovation Challenge».

Також частину об’єктів для приватизації планують реалізувати через «Prozorro».

Пов`язані новини