ENRU

В Україні протягом 9 травня затримано близько 50 людей, 8 поліцейських поранено

У містах України через порушення на заходах 9 травня було затримано близько 50 людей, під час забезпечення безпеки учасників масових заходів отримали тілесні ушкодження вісім працівників поліції.

Про це повідомляє прес-служба Національної поліції України.

«Працівники правоохоронних органів доставляли до поліції за різноманітні правопорушення близько півсотні громадян, переважно – через використання забороненої символіки. Також є затримані громадяни за вчинення хуліганських дій та злісну непокору законним вимогам працівників правоохоронних органів», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, одного громадянина поліцейські затримали у Дніпрі, 12 – в Одесі, по 2 – у Хмельницькому і Чернігові. Крім того, 25 учасників масових заходів затримали у столиці, їх доставлено до Печерського управління поліції Києва.

За оперативною інформацією, під час забезпечення безпеки учасників масових заходів отримали тілесні ушкодження вісім працівників поліції – по одному у Києві і Запоріжжі, ще 6 – у Дніпрі.

«Станом на 13.00 відкрито два кримінальних провадження: за статтями 296 (Хуліганство) і 342 (Опір представникові влади, працівникові правоохоронного органу, державному виконавцю, приватному виконавцю, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві, уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб) Кримінального кодексу України», – додали у поліції.

Детальніше про те, як в Україні відзначали 9 травня дивіться в онлайні Громадського.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram