Центральна виборча комісія достроково припинила повноваження Віта-Поштової сільської виборчої комісії. Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Таке рішення било прийнято на засіданні Комісії у зв'язку з систематичним порушенням вимог закону Про місцеві вибори. ЦВК зафіксувала порушення при реєстрації одного з кандидатів на посаду сільського голови. Новий склад комісії сформують до 14 жовтня.

Також ЦВК на засіданні в неділю сформувала новий склад Херсонської міської виборчої комісії, повноваження якої вона достроково припинила 8 жовтня через нереєстрацію кандидата в мери Херсона від партії Наш край Володимира Сальдо.

Також ЦВК розпустила Слов'янську міську виборчу комісію через нереєстрацію кандидата в мери Слов'янська від партії Опозиційний блок Вадима Ляха.

9 жовтня ЦВК розформувала міські територіальні виборчі комісії Маріуполя через зміну керівного складу чотирьох районних у місті виборчкомів та Харкова через не реєстрацію списку кандидатів до Харківської обласної ради від партії Опозиційний блок. Припинили повноваження й Новороздільської міської виборчої комісії Львівської області через відмову в реєстрації списку кандидатів у депутати від партії Конкретних справ.

Місцеві вибори в Україні відбудуться 25 жовтня.

/ фото 24tv.ua

hromadske.tv

Поділитись: