Життя

В Україні розпочинається міжвідомча спецоперація «Кордон-2016»

Життя/В Україні розпочинається міжвідомча спецоперація «Кордон-2016»
Зберегти
Вигляд

В Україні стартує міжвідомча спеціальна операція «Кордон-2016», яка триватиме до листопада 2016 року, йдеться в повідомленні Державної прикордонної служби України.

Повідомляється, що спецоперація «Кордон-2016» триватиме з квітня по листопад з метою зниження рівня злочинної діяльності на державному кордоні, в прикордонних районах і областях. Фактично спецоперація пройде на всій території країни.

«До проведення заходів також буде залучено Європейське агентство з питань управління оперативним співробітництвом на зовнішніх кордонах держав-членів Європейського союзу FRONTEX, Місію Європейського союзу EUBAM і прикордонні відомства суміжних держав», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що в ході спецоперації пройдуть комплексні перевірки злітно-посадкових майданчиків, аеродромів та причалів морських і річкових суден, будуть відпрацьовані місця можливого скупчення незаконних мігрантів та об'єкти компактного проживання іноземців, посилені заходи контролю в прикордонних районах і спільного несення служби з прикордонниками країн ЄС.

Зазначимо, в минулому році в рамках операції «Кордон-2015» прикордонники спільно з представниками інших правоохоронних органів затримали майже 2 тисячі незаконних мігрантів.

/фото /dpsu.gov.ua/

Пов`язані новини