Міністерство освіти і науки України затвердило Положення про індивідуальну форму навчання в загальноосвітніх навчальних закладах. Відповідний наказ підписано міністром освіти Сергієм Квітом. Про це повідомляє osvita.ua

Документ визначає порядок зарахування учнів на індивідуальну форму навчання і організацію індивідуальної форми навчання для здобуття повної середньої освіти.

На індивідуальну форму навчання зможуть перейти учні, які не спроможні відвідувати навчальний заклад за станом здоров'я або проживають у селах і селищах, де кількість учнів у класі становить менше 5 осіб. Також, це стосується учнів, які проживають у зоні збройного конфлікту, на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де влада не здійснюють свої повноваження і дітей-біженців.

Також здобувати домашню освіту можуть обдаровані діти, які випереджають у розвитку своїх ровесників і здатні освоїти програму середньої школи достроково.

Вчителям, за рішенням керівництва школи та відповідного органу міністерства освіти, необхідно буде проводити уроки вдома у дітей іноземних громадян і осіб без громадянства.

Нагадаємо, що Петро Порошенко підписав закон про безкоштовні підручники для школярів і вчителів.

Поділитись: