Глава Національної поліції України Сергій Князєв підписав наказ, яким затверджується положення про відомчий поліцейський навчальний заклад.

Глава Національної поліції України Сергій Князєв підписав наказ, яким затверджується положення про відомчий поліцейський навчальний заклад.

Як повідомляє прес-служба Національної поліції, Поліцейська академія буде розташовуватися в Києві по вул. Народного ополчення, 9.

Зображення: google.com.ua/maps

До першого набору потрапить 500 майбутніх поліцейських, однак у подальшому в Нацполіції планують прийняти до академії 1000 -1200 курсантів.

«Основна мета: хочеш стати офіцером поліції — послужи патрульним, прояви себе, зрозумій, що це твоя професія. Поліцейський за покликом серця, а не за умовляннями батьків та друзів», — зазначив Князєв.

Він підкреслив, що метою створення Академії є зменшення кількості браку під час найважчої процедури — кадрового відбору.

Князєв додав, що з часом громадяни перестануть бачити при спілкуванні з поліцією «бездушних, малоосвічених, не зацікавлених у кінцевому результаті і невмотивованих чиновників у поліцейській формі».

Нагадаємо, в Україні почала роботу дорожня патрульна поліція

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: