УКРАЇНА

В Україні відкрилися 25 нових модернізованих шкіл — Порошенко

3 вересня, 2018 10:12
УКРАЇНА/В Україні відкрилися 25 нових модернізованих шкіл — Порошенко
Зберегти
Вигляд
В Україні до нового навчального року 2018/2019 відкрилися 25 нових та повністю модернізованих шкіл

В Україні до нового навчального року 2018/2019 відкрилися 25 нових та повністю модернізованих шкіл.

Про це президент Петро Порошенко сказав на лінійці у київському ліцеї «Наукова зміна».

За його словами, 3 вересня почали роботу понад 16 тисяч шкіл, в яких навчатимуться майже чотири мільйони учнів. Серед них — 450 тисяч першокласників, які навчатимуться за новою програмою, яка передбачає, зокрема, 12-річне навчання.

«Завдяки реформі якість освіти наближається до європейського рівня. Освіта стає інтерактивною, а учні матимуть можливість обмінюватися досвідом і спілкуватися з учнями з ЄС», — заявив Порошенко.

Нова українська школа – це назва реформи загальної середньої освіти, яку реалізовує Міністерство освіти і науки України. Першокласники, які підуть до школи 1 вересня 2018 року, навчатимуться за новою системою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нова українська школа — це школа для життя у XXI столітті» — інтерв'ю з міністром освіти і науки України

Раніше міністерка освіти заявила, що з виділених урядом 998,8 мільйонів гривень на створення Нової української школи регіони використали лише 44,1%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Нова українська школа: 9 змін, які пропонує Міносвіти

Міністерство освіти і науки розробило нову модель оцінювання у перших класах за новим Стандартом початкової школи.

У Києві на впровадження концепції Нової української школи виділили понад 150 мільйонів гривень, що в середньому дорівнює 6,3 тисячі гривень на кожного першокласника.

Більше про:
# 1 вересня
Пов`язані новини