УКРАЇНА

В Україні вже у січні очікуються морози до –25

12 січня, 2018 18:16
УКРАЇНА/В Україні вже у січні очікуються морози до –25
Зберегти
Вигляд
На території України вже у другій половині січня очікують ускладнення погодних умов, зокрема, сильні снігопади і зниження температури повітря.

На території України вже у другій половині січня очікують ускладнення погодних умов, зокрема, сильні снігопади і зниження температури повітря.

Такий прогноз озвучив директор Українського гідромететцентру Микола Кульбіда, передає «Інтерфакс-Україна».

«21-22 січня ми очікуємо значне ускладнення погодних умов у зв'язку з перетином з Балканського півострова глибокого і активного циклону - сильні снігопади з переходом в дощ, потім дощ з переходом в сніг, штормові вітри. Очікується ожеледиця на дорогах, посилення штормового вітру до 15 -24 м / с і значні коливання температурного режиму», — розповів 12 січня Кульбіда в Києві на засіданні державної комісії з питань ТЕБ ​​та НС щодо заходів з попередження надзвичайних ситуацій в зимовий період.

Водночас директор Укргідрометцентру зазначив, що найближчими днями температура повітря знизиться вночі до –4–9 °, а на північному сході до –10–14 ° морозу.

За словами Кульбіди, починаючи з 25 січня, є висока ймовірність сильного похолодання в межах України зі зниженням температури до –14–19 °, а 27-28 січня — до –20–25 °.

15-17 січня на всій території осікується випадання снігу товщиною до 10 см, тобто сумарна кількість снігового покриву в більшості областей України може скласти 20-30 см.

Нагадаємо, у США у низці східних та південно-східних штатів внаслідок сильних морозів загинули щонайменше 19 людей.

Пов`язані новини