В Україні з 1 липня подорожчала послуга на централізоване гаряче водопостачання та опалення, що пов'язано з встановленням єдиної ціни на газ для населення і підприємств теплокомуненерго на рівні 6,8 тис. грн за тисячу кубометрів.

Відповідні рішення раніше були ухвалені Національною комісією, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

Вартість 1 куб. м гарячої води залежить від підприємства, яке надає дані послуги, а також від наявності сушарки для рушника.

Наприклад, вартість гарячої води у столиці від «Київенерго» з липня складе 83,1 грн за куб.м з сушаркою для рушника і 76,71 грн без сушарки. У постачальника «Євро-Реконструкція» (Дарницька ТЕЦ) тариф буде на рівні 71,83 грн і 66,37 грн відповідно.

Також повідомлялось, що з 1 липня середньозважений тариф на тепло для населення встановлюється на рівні 1043 грн за 1 Гкал.

Таким чином, вартість 1 Гкал тепла від компанії «Київенерго» для споживачів (за наявності квартирного або будинкового лічильника) збільшується з 657,24 грн до 1416,96 грн, а при відсутності приладів обліку вартість опалення одного квадратного метра приміщення обійдеться в 32,97 грн/місяць.

Поділитись: