В Україні розпочалися підготовчі роботи для першої черги військових. Навесні 2018 року почнуть будувати 91 гуртожиток. У другій половині наступного року зведуть ще 93

В Україні розпочалися підготовчі роботи для будівництва помешкань першій черзі військових. Навесні 2018 року почнуть будувати 91 гуртожиток. У другій половині наступного року зведуть ще 93.

Про це Петро Порошенко повідомив під час візиту до Дніпра.

«Думаю, це один із наймасштабніших будівельних проектів в історії наших Збройних Сил. Як Верховний Головнокомандувач ініціював масштабний проект будівництва сучасних гуртожитків для контрактників. За два роки планую переселити 25 тисяч осіб із наметів чи запліснявілих радянських казарм – в сучасні комфортабельні помешкання», — сказав президент.

За його словами, за останні три роки майже у Збройних силах отримали майже 2,5 тисячі квартир.

«Ще понад дві тисячі помешкань збудовано для тих, хто служить в Нацгвардії, Службі безпеки, на кордоні, і у вашому відомстві», — додав Порошенко.

Раніше міністр оборони повідомив, що на будівництво гуртожитків для військових у бюджеті на 2018 рік передбачається в 3 рази більше коштів, ніж у 2017 році.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile