УКРАЇНА

В Україні заборонили ще 8 російських фільмів

УКРАЇНА/В Україні заборонили ще 8 російських фільмів
Зберегти
Вигляд

Державне агентство України з питань кіно заборонило до показу в Україні рядросійських повнометражних фільмів та телесеріалів. Також під заборону потрапили стрічки українського виробництва.

Про це повідомляє прес-служба Держкіно.

На підставі висновків експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів Держкіно відмовило в державній реєстрації і у видачі державного посвідчення на право розповсюдження і демонстрування на ряд фільмів.

Стрічки не відповідають вимогами статті 15-1 закону України про кінематографію.

Зокрема, заборонені фільми: «Одного разу в Ростові», (рос. виробництва), «Особиста справа» (рос. виробництва), «Втеча 2», (рос. виробництва), телесеріалу «Рижі» (рос. виробництва) та «На краю безодні» (укр. виробництва). 

Також Держкіно України анулювало державні посвідчення та скасувало державну реєстрацію на російські фільми: «Пряники з картоплі»,  «Марна жертва», «Кохання Каті 1», «Кохання Каті 2», «Кохання без зайвих слів» і телесеріал «Несподівана радість». 

Нова редакція ст. 15-1 закону України про кінематографію передбачає заборону на трансляцію по телебаченню російських фільмів, не тільки містять пропаганду, але і вперше оприлюднених після 1 січня 2014 року.

Нагадаємо, у вересні Держкіно заборонило до показу в Україні два фільми і чотири серіали російського виробництва.

5 лютого 2015 року в Україні офіційно були заборонені фільми російського виробництва, які загрожують національній безпеці України.

Пов`язані новини