Кожен працюючий українець матиме доступ до своєї пенсійної справи, у якій буде відображена інформація про майбутній розмір пенсії та накопичені внески

Кожен працюючий українець матиме доступ до своєї пенсійної справи, у якій буде відображена інформація про майбутній розмір пенсії та накопичені внески.

Про це повідомляє УНІАН.

Українці з 1 січня 2017 року зможуть оформлювати пенсії в будь-якій точці України без прив'язки до місця проживання або роботи.

«Ми починаємо процес реформування і модернізації Пенсійного фонду з поступового переведення всіх пенсійних справ у електронний варіант. Це дасть нам можливість створити єдину централізовану систему Пенсійного фонду. І вже з 1 січня почнеться впровадження абсолютно нового сервісу оформлення пенсій для наших громадян — пенсію можна буде оформити в будь-якій точці нашої країни, без прив'язки до місця проживання або роботи, як зараз», — сказав віце-прем'єр-міністр Павло Розенко.

 За його словами, відповідний законопроект вже перебуває на розгляді Верховної Ради.

Документ передбачає запровадження обов'язкової накопичувальної системи пенсійного забезпечення з 1 липня 2017 року.

Всі громадяни віком до 50 років будуть сплачувати внесок у накопичувальну систему. Ці гроші накопичуватимуться на їхніх особистих рахунках.

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада має намір скасувати пенсійний збір з валютних операцій.

Поділитись: