УКРАЇНА

Українцям робитимуть 50% знижки за вчасно сплачений штраф за паркування

21 грудня, 2017 22:25
УКРАЇНА/Українцям робитимуть 50% знижки за вчасно сплачений штраф за паркування
Зберегти
Вигляд
Верховна Рада прийняла законопроект про реформування сфери паркування транспортних засобів.

Верховна Рада прийняла законопроект про реформування сфери паркування транспортних засобів. Документом надається 50% знижка в оплаті штрафів за порушення, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, у разі сплати штрафу протягом 10 банківських днів.

Про це йдеться на сайті Ради.

У пояснювальній записці до документу зазначається, що законопроект не збільшує, а суттєво зменшує розміри штрафів для водіїв.

«Зокрема, санкція за неоплату паркування в Києві при реалізації проекту зменшиться з діючих 136-204 грн до 50-100 грн при оплаті протягом 10 днів», — йдеться у документі.

Також законопроект прив’язує розміри штрафів за неправильну паркову до вартості однієї години паркування у 20-разовому розмірі.

Документ передбачає і механізм невідворотної відповідальності за порушення правил зупинки та паркування шляхом фото- та відеофіксації правопорушень.

Також відтепер талони з рішенням про притягнення водія до відповідальності за порушення, яке було зафіксовано на фото чи відео, повинно залишатися на лобовому склі транспорту.

У КМДА раніше заявили, що за неправильне паркування авто забиратиме евакуатор. Напередодні 91 депутат Київради підтримав рішення про заборону парковки на 67 вулицях та площах міста. У повідомленні йшлося, що відповідне рішення визначає 67 вулиць, де буде заборонено залишати автомобілі.

Більше про:
# паркування
Пов`язані новини