Голова Одеської обласної адміністрації Міхеїл Саакашвілі упевнений, що зараз в Україні немає централізованої влади. Про це в ексклюзивному інтерв’ю Громадському він заявив у неділю ввечері.

«В Україні зараз немає централізованої влади, аби ніхто не мав сумнівів», - говорить Саакашвілі.

«Ну яка повнота влади, якщо президент не зміг зняти міністра внутрішніх справ, після інциденту?», - додає губернатор Одещини.

Для того, аби провести ефективні реформи в країні, на думку Михеїла Саакашвілі необхідно докорінно змінити систему влади, та змінити політичні еліти.

«Систему потрібно робити ефективною. Потрібно міняти політичну еліту, тому що нинішня політична еліта не має консенсусу, вона не знає, куди вона хоче рухатися. Потрібно міняти все» , - зазначає Саакашвілі.

І Україні ці зміни під силу, впевнений екс-президент Грузії. «Український народ за своєю природою, за своїм талантам , за своїм розмахом це, потенційно, найцікавіший народ в Європі. Україна буде країною, що розвивається найінтенсивніше у Європі. Я в цьому абсолютно впевнений. Для мене це амбіція. Це мета, довести, що Україна може. Якщо Україна може , то ворогам мало не буде», - резюмує Саакашвілі.

Поділитись: