Україна ввійшла до списку країн, де незабаром з'явиться спрощена версія додатку Facebook Lite.

Україна ввійшла до списку країн, де незабаром з'явиться спрощена версія додатку Facebook Lite.

Про це повідомляє «Ain».

Повідомляється, що засновник Facebook Марк Цукерберг анонсував полегшену версію програми Facebook Lite ще у червні 2015 року.

А 27 квітня 2017 року Lite версію запустили по всьому світу, повідомляє на своїй сторінці в Facebook глава команди Messenger Девід Маркус.

Особливість версії - урізане число функцій, яке вимагає меншого обсягу трафіку для роботи. Основна мета - розширення бази користувачів в країнах третього світу, де підключення до мережі дороге і є не завжди. 

Та наразі версії Facebook і Messenger Lite використовує понад 200 млн осіб, в основному з Кенії, Танзанії, Малайзії, Венесуели і Шрі Ланки, де вони були запущені в жовтні минулого року. Тепер компанія запустила полегшену версію ще для 132 країн, в тому числі і України.

Основна перевага додатків в тому, що вони прибирають усі нав'язливі функції, на зразок фільтрів, повертаючи Facebook і Messenger до витоків: комунікація і контент. А головне, що в Lite-версіях немає «Історій», на запуск яких скаржилися користувачі по всьому світу.

Нагадаємо, що після трансляції вбивства літнього американця у Facebook компанія заявила, що перегляне політику обробки відеоматеріалів, які містять насильство, а також інших сумнівних публікацій.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: