УКРАЇНА

В Україні змінять правила перевезення домашніх тварин закордон

26 травня, 2018 21:05
УКРАЇНА/В Україні змінять правила перевезення домашніх тварин закордон
Зберегти
Вигляд
З 1 червня в Україні змінюють правила перевезення домашніх тварин за межі країни.

З 1 червня в Україні змінюють правила перевезення домашніх тварин за межі країни.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-центр Держспоживслужби України.

«До відома власників домашніх тварин (кішок, собак): змінено правила супроводу домашніх тварин, ветеринарно-санітарним паспортом», — йдеться в повідомленні.

Так, тепер це можна буде зробити, маючи ветеринарно-санітарний паспорт на домашню тварину встановленого зразка.

У Держспоживслужбі посилаються на наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 1 серпня 2014 року № 288.

Згідно з документом, були змінені правила заповнення, зберігання, списання ветеринарних документів та вимоги до їх обліку, зокрема, що стосується визначення єдиної форми бланка ветеринарно-санітарного паспорта на домашніх собак і кішок.

Підставою для оформлення ветеринарно-санітарного паспорта є: клінічний огляд тварини, а також наявність відповідних діагностичних, профілактично-лікувальних обробок, включаючи дослідження і щеплення.

Як зазначається, видача ветеринарного паспорта на домашню тварину передбачена законом України «Про ветеринарну медицину».

Цю послугу надають Держспоживслужба, органи і установи, що належать до сфери її управління. Розмір плати за надання документа затверджено урядом, вартість оформлення документа становить 51 гривню  29 копійок.

Раніше повідомлялось, що у Раду внесли законопроект про запровадження обліку домашніх тварин.

Пов`язані новини