УКРАЇНА

В Україні зростає кількість випадків дискримінації переселенців стосовно житла – дослідження

29 листопада, 2017 13:56
УКРАЇНА/В Україні зростає кількість випадків дискримінації переселенців стосовно житла – дослідження
Зберегти
Вигляд
Такі дані наводяться в дослідженні Міжнародної організації міграції.

В Україні зростає відсоток вимушених переселенців, які повідомляють про те, що зазнавали дискримінації через свій статус.

Такі дані наводяться в дослідженні Міжнародної організації міграції.

Згідно з результатами дослідження, в березні 2017 року кількість вимушених переселенців, які повідомили про випадки дискримінації, становила 18%, в червні – 10%, а у вересні – 15%.

«Частка ВПО (внутрішньо переміщених осіб), які повідомляють про дискримінацію, зростає, частка ВПО, які повідомляють про свою інтегрованість, зменшується. Загалом, ВПО, що зазнавали дискримінації у зв’язку зі своїм статусом ВПО, частіше повідомляють про брак своєї інтегрованості», – вказують автори дослідження.

Відчуття дискримінації стосувалося житла (65%), зайнятості (28%) та охорони здоров’я (26%). У порівнянні з попереднім періодом спостерігається суттєве зростання частки переселенців, які повідомляють про дискримінацію стосовно житла у зв’язку зі своїм статусом.

Дослідження проводилося в серпні 2017 року. Всього методом особистого інтерв'ю було опитано 1025 внутрішньо переміщених осіб в 24 областях України та Києві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зникають кошти, виділені на ремонт житла для переселенців.

За 2 роки на допомогу переселенцям з бюджету України виділили 2% коштів — міністр Черниш

Пов`язані новини