Фільми вийдуть у рамках програми «Світ за очі», яка складається з двох іронічних документалок: «Reve ta Stohne on tour» української режисерки Надії Парфан та «Театр одного актора» поляка Якуба Пьонтека.

Перший фільм мандрує разом із українськими музикантами «Reve ta Stohne», що їдуть до Польщі з метою стати рок-зірками, а другий слідкує за подорожами польського актора до Норвегії, де замість оплесків на сцені він збирає моркву на полі.

Прем'єра проекту запланована на 28 вересня у кінотеатрі «Кінопанорама». 

   Надія Парфан, режисерка «Reve ta Stohne on tour»

Життя смішніше і цікавіше за будь-який сценарій і вигадку. Спільний у цих фільмів гумор, іронічна інтонація і, звичайно, тема. Коли ці фільми поставити поруч — вони говорять про щось більш універсальне, про те, що це не лише українська чи польська історія, а це історія про будь-яку творчу людину, яка долає себе і долає перешкоду на своєму шляху.

У мого фільму відкритий фінал і ми дуже любимо показувати його, як кіно-концертну версію, коли фільм обривається і одразу переходить у концерт наживо. І 28 вересня на першому показі нашої програми «Світ за очі» в Кінопанорамі відбудеться ймовірно останній концерт гурту «Reve ta Stohne».

   Якуб Пьонтек, режисер «Театр одного актора»

Мені здається, що та реальність навколо нас, уся, скажімо так, правда є трохи сумною. І взагалі життя важке і невеселе, тому коли ми робимо документальні фільми про це життя, то намагаємося трохи посміятися самі з себе. 

Поділитись: