ENRU

До України не впустили 220 росіян під час травневих свят — Держприкордонслужба

Під час травневих свят прикордонники відмовили у пропуску через державний кордон України майже 220 громадянам Російської Федерації.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба.

Відзначається, що в період з 28 квітня по 9 травня прикордонниками було оформлено близько 2,7 млн ​​осіб і майже 600 тисяч транспортних засобів.

«Також під час свят було реалізовано більше 100 спрацювань бази Інтерполу, виконано понад 800 доручень уповноважених державних органів та через різні причини відмовлено в пропуску через державний кордон майже 220 громадянам Російської Федерації», — йдеться в повідомленні.

За даними відомства, в цей період прикордонники затримали майже тисячу осіб за незаконне перетинання державного кордону, з яких 27 — нелегальні мігранти.

Крім того, під час незаконного переміщення через кордон виявлено 25 одиниць зброї, 19 одиниць боєприпасів, у 20 випадках припинено переміщення наркотичних та психотропних речовин, а також припинено незаконне переміщення товарів та вантажів на загальну суму понад 3 млн грн.

Також сказано, що під час травневих свят співробітниками Держприкордонслужби оформлені 982 члени команд учасників міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017» і 87 учасників Чемпіонату світу з мотокросу.

Раніше Держприкордонна служба України створила інформаційний ресурс, який дозволяє громадянам повідомляти про осіб, які в'їхали в окупований Крим з порушенням українського законодавства.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram