Державна прикордонна служба не пропустила через український кордон 10 іноземців, які прямували на зліт байкерського клубу «Hells Angels». Серед них один громадянин Марокко, громадянин Німеччини, решта — росіяни

Державна прикордонна служба не пропустила через український кордон 10 іноземців, які прямували на зліт байкерського клубу «Hells Angels». Серед них один громадянин Марокко, громадянин Німеччини, решта — росіяни.

Про це повідомяє прес-служба ДПСУ.

Громадянин Марокко не мав відповідних документів для в`їзду в нашу країну, на іншого іноземця – громадянина Німеччини спрацювала база даних Інтерполу через проблеми з документами.

Зазначається, що росіяни прилетіли в Україну трьома різними рейсами. Під час прикордонного контролю, проведеного спільно з іноземними експертами та представниками Інтерполу, вони не підтвердили мети своєї поїздки, оскільки не заявляли про фактичну участь у з’їзді.

Раніше повідомлялося, що протягом 15-18 червня 2017 року в Києві відбудеться щорічна світова зустріч байкерів, а також заходи, присвячені 3-й річниці створення української філії міжнародного байкерського клубу «Hells Angels».

«Hells Angels» — найбільший у світі мотоклуб байкерів із підрозділами по всьому світу. Входить, поряд з «Outlaws MC», «Mongols MC» і «Bandidos MC», у так звану «Велику четвірку» outlaw-клубів і є найбільш відомим серед них.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile