УКРАЇНА

В Україну не впустили 8 росіян, які прямували на з'їзд байкерів «Hells Angels»

16 червня, 2017 14:58
УКРАЇНА/В Україну не впустили 8 росіян, які прямували на з'їзд байкерів «Hells Angels»
Зберегти
Вигляд
Державна прикордонна служба не пропустила через український кордон 10 іноземців, які прямували на зліт байкерського клубу «Hells Angels». Серед них один громадянин Марокко, громадянин Німеччини, решта — росіяни

Державна прикордонна служба не пропустила через український кордон 10 іноземців, які прямували на зліт байкерського клубу «Hells Angels». Серед них один громадянин Марокко, громадянин Німеччини, решта — росіяни.

Про це повідомяє прес-служба ДПСУ.

Громадянин Марокко не мав відповідних документів для в`їзду в нашу країну, на іншого іноземця – громадянина Німеччини спрацювала база даних Інтерполу через проблеми з документами.

Зазначається, що росіяни прилетіли в Україну трьома різними рейсами. Під час прикордонного контролю, проведеного спільно з іноземними експертами та представниками Інтерполу, вони не підтвердили мети своєї поїздки, оскільки не заявляли про фактичну участь у з’їзді.

Раніше повідомлялося, що протягом 15-18 червня 2017 року в Києві відбудеться щорічна світова зустріч байкерів, а також заходи, присвячені 3-й річниці створення української філії міжнародного байкерського клубу «Hells Angels».

«Hells Angels» — найбільший у світі мотоклуб байкерів із підрозділами по всьому світу. Входить, поряд з «Outlaws MC», «Mongols MC» і «Bandidos MC», у так звану «Велику четвірку» outlaw-клубів і є найбільш відомим серед них.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини