ENRU

В Україну не пустили трьох російських журналістів

В неділю, 7 травня,  Державна прикордонна служба не пропустила в Україну та заборонила в'їзд на 3 роки двом російським журналісткам, які протизаконно відвідували анексований Крим.

Про це повідомив речник ДПСУ Олег Слободян у Facebook.

«Сьогодні зранку Державна прикордонна служба не пропустила через кордон та заборонила в'їзд в Україну на 3 роки ще двом журналісткам російського видання, які порушували законодавство України та відвідували тимчасово окупований півострів через тимчасово закриті пункти пропуску», — написав він.

Слободян наголосив, що наявність акредитації на Євробачення не є документом, який надає право для перетину кордону.

Oleh

Крім того, радник міністра внутрішніх справ, народний депутат Антон Геращенко повідомив, що вночі з 6 на 7 травня українські прикордонники не пустили на територію країни журналіста проросійських агентств Раміля Сітдікова, який прямував до Києва для «освітлення» Євробачення-2017.

«Докази свого незаконного перебування на території українського Криму фотограф Russia Today Раміль Сітдіков надав прикордонникам і волонтерам Центру Миротворець сам, задокументувавши сам себе», — написав Геращенко.

Він зазначив, що ніхто з  російських журналістів, хто акредитований в Києві на Євробачення і хто раніше незаконно відвідував анексований Крим, не буде допущений на територію України.

Нагадаємо, у Києві сьогодні стартує пісенний конкурс Євробачення-2017.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram