П'ять видів препаратів із Франції, Німеччини та Канади вартістю 60 мільйонів гривень розподілять по українських лікарнях.

П'ять видів препаратів із Франції, Німеччини та Канади вартістю 60 мільйонів гривень розподілять по українських лікарнях.

Про це повідомляє прес-служба МОЗ України.

Як зазначає в.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун, в Україну прибула перша у цьому році партія ліків для дитячої онкології.

«Українські діти заслуговують виключно на якісні та ефективні ліки. Закупівлі через міжнародні організації дозволили забезпечити ефективні постачання життєво необхідних ліків та безперервність лікування маленьких пацієнтів України», — каже Супрун.

Для дорослої онкології доставлені вже всі очікувані медикаменти.

Міністерство охорони здоров'я уклало угоду з ООН на закупівлю лікарських засобів за кошти державного бюджету. 397 млн грн було виділено на закупівлю лікарських препаратів для дорослих пацієнтів з онкологією, ще 353 млн грн — на ліки дитячої онкології.

У 2017 році фінансування буде збільшено на 48 млн для дорослої онкології та на 200 для дитячої.

З 2015 року, після прийняття нового законодавства про міжнародні закупівлі, Організація Об'єднаних Націй допомагає Міністерству охорони здоров'я закуповувати ліки.

Раніше Мінохорони здоров'я попросило уряд заборонити в Україні ліки з РФ.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: